Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

O NÁS


E-shop www.azhodinky.sk Vás unesie do úžasne farebného sveta. Do sveta v ktorom dominuje štýl, éterickosť a nadčasový dizajn. Je odpoveďou na narastajúci dopyt po vysokokvalitných šperkoch, hodinkách, príveskov z ocele.

Stačí si v pohodlí vybrať z nádherných šperkov, hodiniek, príveskov a uskutočniť nákup, ktorý Vám pri objednávke nad 150€ zadarmo doručíme až domov.


Spoločnosť RedDot s.r.o. to znamená:

  • Logistika
  • Predaj
  • Brand development a marketingová podpora
  • Popredajný servis

Veľkoobchod
Spoločnosť RedDot s.r.o. ako exkluzívny importér pre Slovenskú a Česku republiku, zabezpečuje aj veľkoobchodný predaj. Zavolajte nám alebo napíšte email a my sa radi s Vami stretneme a ukážeme Vám celú kolekciu šperkov, príveskov a hodiniek.

Tešíme sa na spoluprácu

Team RedDot s.r.o.
Mobil: +421 915 434 777
E-mail: mirrorcassovia@gmail.com 

ŠPERKY

Doprajte si luxus, kvalitu a jedinečnosť. U nás nájdete obrovský výber šperkov svetových značiek za vynikajúce ceny. Ak hľadáte hodinky, náhrdelníky, náramky, náušnice či prstene z kvalitných materiálov, ste na správnom mieste.

NÁRAMKY

Vytvorte si svoj PANDORA príbeh alebo buďte výnimočná vďaka náramkom DYRBERG/KERN. U nás nájdete široký výber náramkov rôznych typov a tvarov. Nádherné náramky budú Vaším obľúbeným módnym doplnkom.

PRÍVESKY

Objavte originálne prívesky značky PANDORA. Vyberte si zo širokej ponuky príveskov zo šterlingového striebra, 14-karátového zlata, ružového zlata, zdobených glazúrou, kubickými zirkónmi, krištáľmi alebo inými drahokamami.

HODINKY

Chcete vyniknúť? Luxusné hodinky Vám v tom zaručene pomôžu. U nás nájdete široký výber kvalitných hodiniek svetových značiek. Luxusné hodinky značky Bulova, Certina, Guess, Legend, Tissot, Nautica či Maurice Lacroix čakajú práve na Vás.